WITRAŻE – Pracownia Franusik

Witrażysta Ireneusz Franusik pragnie przedstawić witraże z szkła kolorowego, dla instytucji sakralnych i nie tylko.

Od 1985 roku z pasją Mistrz Franusik z pracownikami zajmuje się sztuką sakralną, od 1990 roku we własnej Pracowni Witraży. Wieloletnie doświadczenie może zagwarantować, iż witraże długo będą cieszyć właściciela pięknym stanem. W pełnym pakiecie produkujemy nowe witraże, jak również konserwujemy zabytkowe.

Przy ozdabianiu szkieł kolorowych używamy farby renomowanej firmy Degussa, co obiecuje bardzo długą zywotność kolorów. Oprawa szkieł jaką stosujemy to profile ołowiane, połączone lutem. Nasze witraże tworzymy tradycyjnie oraz metodą Tiffany’ego z użyciem opalizowanych szkieł. Oferujemy doradztwo, jaka technika jest najlepsza.

Zajmujemy się szczególnie witarżami sakralnymi, ale także kompozycje szkieł kolorowych do domów, szkół czy budynków użyteczności publicznej, m. in. przy przeszkleniach drzwi i okien oraz wszelakie witrażowe formy na życzenie. Przez te lata stworzyliśmy tysiące koncepcji sztuki w kościołach i witraży na zamówienie na terenie Polski i za granicą (Anglia, Niemcy, Czechy, Słowacja). Co ważne dysponujemy własnymi rusztowaniami i transportem.

Zapraszamy na naszą stronę (http://www. witrazefranusik. pl).

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Wizyty robotów wyszukiwarek:
Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 2

Dane firmy:

  • Ocena:

    Ocena: 2.7/10 (26 głosów)

Statystyki: